چرا ایمیل مارکتینگ قدرتمندتر از سایر روش های تبلیغاتی است ؟

در اینجا نتیجه 10 بررسی آماری را در اختیار شما قرار می دهیم که ثابت می کند ارسال ایمیل تبلیغاتی هنوز هم یکی از قدرتمندترین کانال ها برای دسترسی سریع به بازار تجارت است.

ارسال ایمیل تبلیغاتی

ارسال ایمیل تبلیغاتی

ایمیل، همه جا هست

آمار و ارقام گویای دسترسی جمعیت عظیمی از مردم دنیا به ایمیل است. برای مثال :

1 – از 3.9 میلیارد حساب کاربری ایمیل در سال 2013 گرفته تا 4.9 میلیارد اکانتی که پیش بینی می شود تا پایان سال 2017 به کاربران این عرصه اختصاص یابد، می توان پی برد که ایمیل، کاربران بیشتری را نسبت به دیگر رسانه های اجتماعی به خود اختصاص داده است.

2 – سرعت پیشرفت ایمیل نه تنها کند نشده، بلکه با نرخ 6% در سال به رشد خود ادامه می دهد.

3 – علاوه بر این، 91% از کل مشتریان، هنوز هم به شکل روزمره از ایمیل استفاده می کنند.

4 – ورود ناگهانی تلفن های هوشمند به بازار، اساسا توانایی دسترسی به ایمیل را برای مشتریان در هر مکان و هر زمان که آنها بخواهند، میسر ساخت. در حقیقت، 79% مردم از موبایل های هوشمند خود برای خواندن ایمیل هایشان استفاده می کنند تا مکالمه!
بازگشت عظیم سرمایه در ایمیل مارکتینگ

شاید یکی از بزرگترین چالش هایی که در مارکتینگ با آن روبرو هستیم، نحوه اندازه گیری نتایج باشد. اما مهم نیست شما این نتایج رو چطور و بر چه اساسی تقسیم بندی می کنید. ایمیل های تبلیغاتی به خودی خود، نتایج آماری برجسته ای را به همراه دارند.

5 – هر یک دلار سرمایه گذاری در ایمیل مارکتینگ، 43 دلار سود در بر دارد. این برآورد نشان می دهد که ایمیل، موثرترین کانال مارکتینگ در زمینه بازگشت سرمایه یا ROI است.

6 – بازگشت سرمایه از طریق ایمیل دست کم سه برابر دیگر رسانه های اجتماعی است، حال آنکه متوسط ارزش خرید در این عرصه نیز 17% بیشتر می باشد.

7 – رشد و اثربخشی ایمیل مارکتینگ تا جایی ادامه می یابد که: سود حاصل از ایمیل مارکتینگ در سال 2014 به تنهایی 28% برآورد شد.

8 – برای ارتقای هر چه بیشتر نتایج خود، به ایمیل های تبلیغاتی تان جنبه شخصی و سفارشی بدهید و گزینه هایی را به آن بیافزایید که جزئیات بیشتری را در اختیار بازدید کنندگان و مشتریان قرار دهد.

9 – بنا به گزارشات، ایمیل های هدفمند و دسته بندی شده بر مبنای نوع فعالیت یا دوره عمر بر روی بیش از سه چهارم کل درآمد ایمیل مارکتینگ تاثیر گذار هستند.

10 – مضافا اینکه، سود حاصل از ایمیل های سفارشی شده 20% بیشتر از ایمیل هایی است که جنبه تبلیغات عمومی دارند.

به عبارت دیگر، ایمیل یک بار دیگر قوی تر از همیشه آمده تا ماندگار شود. روزی می رسد که خود شما هم در حال هم تراز کردن بودجه ایمیل مارکتینگ خود باشید و آن موقع است که می بینید اعداد و ارقام، خود گویای این حقیقت هستند.

جهت ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
http://www.khorshidgroup.org